Proč nakupovat u výrobce? A proč nakupovat u českého výrobce? Třeba proto, že žádný prodejce vám neporadí tak dobře, jako ten, kdo dané zboží (v tomto přípaě pracovní oblečení) vyrábí/šije. Co byste tedy o nás měli vědět a proč u nás nakupovat?

ARTEP – kdo vás vlastně obléká?

  1. Naše výrobní družstvo ARTEP je výhradně česká firma, kterou najdete v Jablonci nad Nisou. Pokud jste z jiného místa republiky nevadí – pracovní oblečení k vám pošleme DPD dopravou.
  2. Šijeme pracovní oblečení již od roku 1992. Máme tedy více než 30 let zkušeností, které žádný prodejce mít nemůže – neváhejte se nás tedy na cokoliv zeptat.
  3. Jsme chráněná dílna, což znamená, že zaměstnáváme více než 50 % zdravotně znevýhodněných zaměstnanců. Ano – každý si zaslouží svoji šanci …
  4. Nákupem našich výrobků podpoříte chráněný trh práce a lokální trh. Zvláště v této době je naším cílem dodávat na trh kvalitní české výrobky a obléci české řemeslníky do pohodlného oblečení od českého výrobce.
  5. Naším cílem je obléknout profese především ve zdravotnictví, v gastronomii, v potravinářství, ve strojírenství a nezapomínáme na domácí kutily a hospodyňky.
  6. Oděvy vyrábíme v malých sériích s velkým množstvím velikostí. Jako výrobce jsme schopni přidat na naše pracovní oblečení vaše logo, nápis nebo jakkoliv jinak upravit.
  7. Většinu nabízených výrobků máme skladem, v případě nekonfekční postavy vám ušijeme oděv na míru.  
Zdravotnické oblečení
Tags: